záhlaví_03.png
Systém Marathon

Systém MARATHON je určen pro ulehčení výměny záclon. Skládá se z výtahu MARATHON a zámku, který je montován do kolejniček. Výtahem se ovládá zámek, kterým se po navlečení záclony do výtahu záclona vysune do kolejničky v garnýži.(obr.dole) Bolí Vás záda a ruce při navlékání záclon? Využijte systém Marathon. Jednoduchý a rychlý způsob jak pověsit záclonu nebo dekorační látku tam kam patří. A to do garnýží nebo kolejniček Praktic osazené systémem Marathon. Pomocí výtahu (dřevěná nasazovací tyč) otevřeme zámek a záclonu vytáhneme z kolejničky. Po vyprání záclony s háčky (háčky je možné prát) nasadíme záclonu do výtahu a jedním tahem nasuneme zpět do kolejničky . Systém Marathon Díly: výtah - malý do výšky 260 cm, velký do 320 cm zámek- uzavírání a otevírání kolejniček obr.3 háčky – z kvalitního plastu (možnost praní) Výhody: -jednoduchý a rychlý způsob výměny záclon -sundání a nasazení záclon bez použití štaflí nebo žebříků - tichý a plynulý pojezd záclon v kolejničkách - 1.výtahem obsluhujete všechny garnýže.

garnyz_maratzamek.jpg
garnyz_maratzamek1.jpg
Systém Flix

Systém FLIX slouží k zjednodušení výměny záclon. Použití: Systém FLIX zjednodušuje výměnu záclon. Pomocí jednoduchého ovládání se celá kolejnička z garnýže spustí dolů, a záclona se snadno vymění u země. Díky provázkovému ovládání může být kolejnička " neomezeně vysoko" .

garnyz_flix.jpg
Zápatí_autopes_01.png
Doporučujeme velkoobchod se svíčkami ověřené rodinné firmy a poctivé ruční výroby. 
Firma je zaregistrována u obecního Živnostenského úřadu v Českých Budějovicích pod č.j.:Ž-330101/98/1026, ev.č.:330101-30424-00
Jméno a sídlo firmy
Provozovny
Pavel Vokurka
Bezdrevská 1015/12
370 11 České Budějovice
 
 
1) Otakarova 20
370 01 České Budějovice
 
2) Fr. Ondříčka 52
370 11 České Budějovice
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one