záhlaví_03.png

Japonské stěny

Premium japonská panelová stěna

Japonská posuvná stěna PREMIUM je reakcí na potřeby zákazníků, kteří požadují tišší a lehký chod a lepší design. Po vyzkoušení několika systémů jsme tento vybrali jako "to nejlepší", co je u výrobců těchto systémů v Evropě dostupné.

Kromě již zmíněných předností je u tohoto systému možné udělat oponové ovládání tak, aby přední panely sjížděly k sobě. To starý systém neumožňoval. Další záležitost, která je příjemná, je možnost změnit stranu ovládání na místě, aniž by se musel rozebrat celý výrobek.

 

Tato japonská stěna je první, kterou je možné osadit motorem přímo (dříve musela být u kolejnice pomocná elektrická kolejnice), což přináší značnou úsporu peněz nehledě vůbec na design celé sestavy. Aby předností nebylo málo, zmíníme se ještě o samotných panelech - jsou tři základní typy:

1. typ: Jde o typ panelu osazený suchým zipem.

2. typ: Jde o typ panelu tvořený ze dvou částí, a to z nosiče a profilu se suchým zipem. Výhoda spočívá v tom, že si nejprve panel připnete k profilu se suchým zipem a pak ho zavěsíte ne nosič. Při tomto způsobu instalace látek nevzniká problém křivého nalepení a také tolik nebolí ruce.

3. typ: Třetí typ panelu je podobný jako druhý, jen látka se již nelepí na suchý zip, ale navléká do nosného profilu. Zejména se toto používá pro silné látky třeba typu screen.

Typ 1

Typ 1

Typ 2

Typ 2

Typ 3

Typ 3

js_japan03oba.jpg
Zápatí_autopes_01.png
Doporučujeme velkoobchod se svíčkami ověřené rodinné firmy a poctivé ruční výroby. 
Firma je zaregistrována u obecního Živnostenského úřadu v Českých Budějovicích pod č.j.:Ž-330101/98/1026, ev.č.:330101-30424-00
Jméno a sídlo firmy
Provozovny
Pavel Vokurka
Bezdrevská 1015/12
370 11 České Budějovice
 
 
1) Otakarova 20
370 01 České Budějovice
 
2) Fr. Ondříčka 52
370 11 České Budějovice
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one